E

E-Bike Camp

E-Bike Camp

ROWERY ELEKTRYCZNE W DWORZE MAZURSKIM LAŚMIADY!

Wycieczki rowerowe na Mazurach

Z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy z firmą VeloClub – POLSKA (www.veloclub-polska.pl) w sezonie 2015 będziemy współorganizatorem projektu „E-BIKE CAMP”.

Projekt ten ma na celu spopularyzowanie rowerów elektrycznych w Polsce, a tym samym umożliwienie radości z wycieczek rowerowych dla wszystkich – bez ograniczeń wiekowych lub kondycyjnych. Także osoby i rodziny z małymi dziećmi mogą sobie pozwolić na dłuższe wyprawy rowerowe: dzięki szwajcarskim holom rowerowym i przyczepkom dla dzieci. W połączeniu z rowerem ze wspomaganiem elektrycznym – wymarzony duet!

Pierwszy* „E-BIKE CAMP” startuje 17 lipca i potrwa 2 tygodnie. W tym czasie do dyspozycji również Gości Dworu Mazurskiego Laśmiady będzie 14 rowerów elektrycznych niemieckiej marki KALKHOFF. Jedno ładowanie baterii umożliwia pokonanie dystansu ok. 150 km, a wspomaganie elektryczne działa do prędkości 25 km/h. Oczywiście rower elektryczny działa jak zwykły rower i musimy pedałować – zdrowa aktywność fizyczna jest więc zapewniona! Z tym, że nie straszne są nam górki, wiatr i dłuższy dystans.

Zapraszamy do skorzystania z wycieczek rowerowych „z wiatrem w plecy” startujących z Dworu Mazurskiego Laśmiady!

VeloClub – POLSKA oferuje w czasie działania „E-BIKE CAMPu”:

  1. Tematyczne pół – i całodniowe wycieczki z przewodnikiem po najpiękniejszych zakątkach Mazur Garbatych i Pojezierza Ełckiego w cenie od 50 pln do 120 pln. Dla Gości Dworu Mazurskiego Laśmiady – rabat 15%!

  2. Wypożyczenie rowerów elektrycznych do indywidualnego wykorzystania – wyłącznie dla Gości Dworu Mazurskiego Laśmiady!

Koszt wypożyczenia roweru elektrycznego:

– do 4 godz.: 50 pln

– do 8 godz.: 90 pln

* kolejne terminy w przygotowaniu!

Wszelkich bliższych informacji dotyczących rowerów elektrycznych oraz zasad działania E-BIKE CAMPów oraz ich innych lokalizacji w innych regionach Polski udzieli Państwu bezpośrednio VeloClub – POLSKA: www.veloclub-polska.pl, E-mail: veloclub.polska@serwus.pl.

© 2021 Dwór Laśmiady | Realizacja PRESSMATIC