O

Wypoczynek

Wypoczynek

 

Dwór Mazurski Laśmiady oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku.
Goście spędzający wakacje na Mazurach, mają do dyspozycji zamkniętą plażę z leżakami i placem zabaw dla dzieci, przystań wodną ze sprzętem pływającym, a także boisko do kosza, rowery oraz quad. Jezioro Ułówki obfituje w ryby więc każdy zapalony wędkarz może godzinami oddawać się swojej pasji.

W sali kominkowej w głównym budynku dworku jest także bilard, TV-sat. W budynku rekreacyjnym znajdują się piłkarzyki, ping pong i mała siłownia. W budynku głównym na Państwa indywidualne zamówienie odbywają się masaże relaksacyjne i lecznicze.

Jesienią organizujemy grzybobrania. Pod okiem doświadczonych grzybiarzy mogą państwo własnoręcznie nazbierać borowiki, podgrzybki, maślaki oraz inne smaczne grzyby. Następnie po wysuszeniu, mogą Państwo zabrać je do domów i cieszyć się ich aromatem przez całą mroźną zimę.

Zapraszamy do odwiedzenia Dworu Mazurskiego Laśmiady także zimą. Otaczające nas tereny świetnie nadają się do uprawiania narciarstwa biegowego, a jezioro stanowi naturalne lodowisko.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować także inne formy aktywnego wypoczynku takie jak: PaintBall, nordick walking, spływy kajakowe itp.

Niedaleko Dworu Mazurskiego Laśmiady znajdują się:  kręgielnia oraz czynny zimą wyciąg narciarski.

Wczasy na Mazurach to mnóstwo atrakcji i niezapomniane chwile w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

© 2021 Dwór Laśmiady | Realizacja PRESSMATIC